+420 481 622 211 obchodni@polyform.cz
e-shop
ČESKÁDESKA.cz

Konfekční výroba na míru

Nabízíme výrobu prakticky jakéhokoli tvaru včetně výřezů nebo záfrezů pro napojení desek. Výroba těchto produktů probíhá na moderním CNC stroji s vlastním olepovacím agregátem..

Díky CNC technologii lze vyrábět pracovní desky a nábytkové dílce nejrůznějších tvarů a rozměrů. Všechny dílce lze olepit laminátovou hranou nebo ABS hranou z naší kolekce, popřípadně hranou vlastní.

 

Jsme schopni vyrobit prakticky jakýkoli tvar omezený pouze max. rozměry 1200 x 3000 mm.

Tyto produkty lze vyrábět z dřevotřískových desek o tloušťce 10, 19 a 38 mm.

 

Při objednávce sestavy desek se spoji (ať již rohovými, či průběžnými) mějte prosím na mysli, že není možné zajistit, aby kresba dekoru mezi jednotlivými deskami přesně navazovala. Pro napojované sestavy proto doporučujeme volit raději jemnější vzory a vyhnout se velkoplošným texturám (žilnaté kameny a podobně). Nenavazující dekor ve spojích není důvodem k reklamaci.

 

Jste-li koncový zákazník (sháníte pracovní desku pro vlastní potřebu), vyzkoušejte náš nový konfigurátor www.ceskadeska.czZde si jednoduše "naklikáte" podobu desky dle připravených předvoleb, ihned se dozvíte cenu, desku můžete rovnou objednat a on-line zaplatit. Jedná se o nejrychlejší cestu k Vaší nové kuchyňské desce připravené přesně na míru.


 
 
zakazkova-vyroba-1
 
zakazkova-vyroba-2
 
zakazkova-vyroba-3
 
zakazkova-vyroba-4
 
zakazkova-vyroba-5
 
 

Odolné teplotám do 180°C Odolné UV záření Odolné běžnému používání Zdravotně nezávadné Manipulovat s opatrností neřezat do pracovní desky Nepokládat nádoby z vařiče či trouby Nepoužívat agresivní čističe